’17-04-22 BandJam For Kunts

Va nuo šito nemokamo 4 grupių koncerto ir prasidėjo didžioji socialinio gyvenimo pradžia Rovaniemyje (et,galėjo anksčiau vykti šis koncertas:) ). Čia susipažinau su daug naujų draugų, su kuriais tebebendrauju iki pat projekto pabaigos. Tokia sava chebrikė.

O dabar plačiau apie koncertą.

Jis vyko Kuntotie gatvėje, kur pagrinde gyvena universiteto studentai. Koncerto organizatorius taip pat buvo studentas, kuriam trūko gerų koncertų čia, Rovaniemy, tai ir suorganizavo šį šaunų vakarą. Viskas vyko bendrabučio sklepuose. Bet sklepai čia daugiabučiuose ne tokie patys, kaip Lietuvoj – čia ir kambariukai, ir garažai dviračiams, ir saunos, ir drabužių džiovyklos, ir sandėliukai, ir dar visoks biesas yra. Taigi, viskas vyko čia (galite pamatyti nuotraukose), patalpa nebuvo didelė – tik dvigubai didesnė erdvė negu kaip matote pagrindinėse nuotraukose. Taip pat ir “vip” zonos čia buvo – su foteliukais, sofom, bei su sauna šalia kitam kambary – nu kaip gi suomiai be saunos:)
Taigi, pagrojus trims grupėms ir susipažinus su naujais žmonėmis (čia jų tebuvo apie 20-30 susirinkę, tai buvo lengva susibendrauti), laukėme ketvirtosios grupės ir… pasirodo policija. Pasako, jog viskas, koncertas baigtas, nes kaimynai iš gretimo namo skundėsi dėl didelio garso. Na, organizatorius dar bandė aiškintis su policija angliškai, bet galiausiai nuspręsta nutraukti koncertą…ir…. per pusę valandos buvo suorganizuota pratęsti koncertą PICERIJOJE, kurioje dar, kiek supratau, nebuvo vykę jokių koncertų,o ypač metalo koncertų. Persikraustėm į piceriją ir koncertas tęsėsi. Darbuotojai ir vadovas nustebę, bet teigiamai nustebę filmavo tiesiogiai šį koncertą, darė nuotraukas ir self’ius. Patiko ir jiems, ir grupei, ir žiūrovams šis pratęsimas. Ir daugelis po koncerto sakė, jog tai buvo beprotiškiausias pratęsimas 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s