’17-04-06 Visiting Youth House – Yllärin nuorisotila

Šią dieną praleidom aplankydami jaunimo namus Yllärin nuorisotila. Čia, kaip ir įprasta visuose jaunimo namuose Rovaniemyje (jų yra 7, neskaitant pagrindinio jaunimo centro ir krikščioniškų jaunimo namų [beje, pastarasis dirba tik dvi dienas savaitėj po kelias valandas]) buvo stalo teniso stalas, biliardas, kampelis tiesiog pasisedėjimui ir valgomasis kambarys.

Be šių įprastinių jaunimo namams dalykų čia taip pat buvo ir  stalo futbolo stalas, atskiras snūkerio stalas, dar papildomas stalo teniso stalas, bet “atidarytas” tik pusiau ir atremtas į sieną – kad net ir vieni atėję jaunuoliai galėtų su savimi palošti stalo tenisą, jeigu pagrindinis stalas užimtas tuo metu. Taip pat dar buvo atskiras kambarys žaidimams su PlayStation (nepamenu 3-as ar 4-as). Ne šiaip kampas, o visas kambarys,su projektoriumi, kur žaisti žaidimus tikras malonumas!
Kalbant apie lankytojus – tai pagrinde lankosi jaunesnė fauna čia. Ir jie, kaip paaugliai ir kituose jaunimo namuose,  neleido daug laiko tarpusavyje kalbėdami. Jie žaisdavo visus aktyvius žaidimus vos ne iš eilės. Pabosta biliardas – paloša stalo futbolą. Pabosta stalo futbolas – eina supliekt kietą stalo teniso mačą. Ir taip toliau.
Nors su stalo futbolu tą dieną jaunuoliai nebuvo stiprūs (kaip mano lygio – o aš gan prastas žaidėjas, ypač centre 😀 ), bet stalo futbolo žaidėjai – ohoho – atkalę gerai. Net nėjau pabandyti lošti – išsigandau, kad dar sausai gausiu 😀 Taip pat nusistebėjimą kėlė jaunimo namų darbuotojai, tiksliau ypač vienas – vyresnio amžiaus >50metų duočiau. Bet kai pradėjo lošti stalo tenisą – kaip koks 15-20 metų jaunuolis atrodė mitriai judėdamas, kad tik nepraleisti kamuoliuko. Nors ir šiaip dauguma jaunimo centro darbuotojų gerai atkalę stalo futbolą ir biliardą yra:)
Vėliau pašnekėti teko su juo, tai iš istorijų visų užkabino, kad yra buvęs sutikęs mešką miškuose prie Rovaniemio miesto! Uch – nuo tos dienos taip vis ir noriu sutikt gyvai mešką! Kitas jaunesnis jaunimo centro darbuotojas taip pat yra buvęs sutikęs mešką, tai taip pat įkvėpė. Na, jis tik ne prie Rovaniemio tematė. Nors kiti vieetiniai nėr gyvai meškos matę laukinėj gamtoj 🙂
Reziume – eiliniai puikūs jaunimo namai Rovaniemyje.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s