’17-04-05 Ice swimming

Ką gi, balandžio mėnesį vis dar turėjom galybes sniego, upės vis dar ledinės tebebuvo ir eketė su sauna veikė iki pat balandžio pabaigos. Pirmąkart pasimaudyt eketėj išdrįsau tik šiemet vasarį, kai buvau sugrįžęs Lietuvon. Draugas Mindaugas šoko, tai  kodėl  gi irgi nepabandžius. Ir be jokių saunų/pirčių. Tiesiog oplia. Ir užkabino. Paskui Rovaniemyje vienąkart grįžęs irgi išbandžiau – geras jausmas buvo. O šį kartą nutariau pabandyt su sauna palapinėj.

Taip pat buvo ir kitas prancūzas savanoris Nadir. Jam tai buvo pirmas kartas. Ir jam patiko 🙂 O dėl saunos palapinėje – nieko gero joje. Mažytė, vos žmonės telpa visi, bet pasišildyt gal ir nieko. Bet be saunos buvo daug smagiau lįst vandenyn – laukiu nesulaukiu sekančios žiemos:) Taip pat teko sutikt ir lietuvę vieną bestudijuojančią čia. Taip pat pirmąkart (berods), išbandė “ice swimming’ą” 🙂

Reziume – šiemet atrastas naujas hobis – lindimas į eketę:} Ir taip pat būtų smagu kitąmet išbandyti Trakuose prasiplaukimą. Bei Ruonių šventę jūrom:)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s